Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciemiętniki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana przy lesie Ciemiętniki

Ciemiętniki,świętokrzyskie

150 000 zł2 026 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka leśna o powierzchni około 20 arów w malowniczej miejscowości Ciemiętniki w otulinie świętokrzyskich lasów nad Pilicą. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Antonielów

Antonielów(Ciemiętniki + 24 km)

100 000 zł14 800 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Koniecpol(Ciemiętniki + 23 km)

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Koniecpol, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek usługowo-biurowy o pow. 596 m2, na działce o pow. 2.458 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Kolejowa

Włoszczowa(Ciemiętniki + 14 km)

14 zł/m²185,32 m² 2 594 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca pkp Włoszczowa przy ul. Kolejowej 4. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Czostków

Czostków(Ciemiętniki + 24 km)

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

| na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka h+h, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona(Ciemiętniki + 24 km)

100 000 zł1 581 m² 63,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1581 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Słowackiego

Koniecpol(Ciemiętniki + 23 km)

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni około 1000 m , położona w miejscowości Koniecpol (woj. śląskie) w powiecie Częstochowskim przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbie

Dąbie(Ciemiętniki + 25 km)

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej 1000 m o numerze 140/11, położonej w malowniczej wsi Dąbie, gmina Secemin, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Częstochowska

Stary Koniecpol(Ciemiętniki + 24 km)

149 000 zł4 988 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Starym Koniecpolu - świetna inwestycja! ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 4 988 m położonej w miejscowości Stary Koniecpol, gmina Koniecpol,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mnin(Ciemiętniki + 24 km)

95 000 zł2 998 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną w spokojnej okolicy! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana w drugiej linii.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij